Bejme montimin e kamerave dhe alarmeve te ndrysh..

Shitet nga: Astrit 16 Qer 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
bejme montimin e kamerave te ndryshme ne lokalin ose shtepin tuaj po ashtu montojm edhe alarma te ndryshem si dhe monitrorimin e kamerave dhe alaramav e instalojm ne telefonin tuaj dhe ju keni qasje tere kohen ne monitorimin e kamerave apo alarmave tuaj.
Qmime mjaft te volitshme.

Gjindemi ne Vushtrri
Mund te kontaktoni edhe permes Viber`it dhe Whatsapp`it ne numrin kontaktus +38649636256

JU MIRPRESIM...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim