Shes komplet paisjet e postes private.

Shitet nga: Florim 03 Dhj 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Kabinat
Telefonat
Kompjuteri komplet
Dhe komplet paisjet tjera per post private.
Kontaktoni ne viber per foto!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim