OSHT SHITUR FLM

Shitet nga: Ardian 20 Mar 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Vushtrri
iPhone 4 32giga. FULL UNLOCK i posa ardhur nga Germania
IPHON eshte ne gjendje te perkryer I punojn te gjitha dhe eshte full onllok(i hapur per te gjitha kartelat)
Per ma shum inf. na lajmroni ne 044-197-319 ose ne viber +377 44-197-319
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim