OSHT SHITUR FLM

Shitet nga: Ardian 20 Mar 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Vushtrri
iPhone 5 Full Unlock i posa ardhur nga Suedia
iPhoni eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte shum i ruajtur
IPhoni gjendet ne Vushtrri dhe per ma shum inf. na kontaktoni ne 044-197-319 ose ne viber + 377 44-197-319
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim