Huawei Ascend y300

Shitet nga: Endrit 12 Shk 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Vushtrri
Shes huawei ascend y300 ngjendje trrgullt pa asnje defekt i paisur me sistem android 4GB storage, Huawei vjen edhe me adapter ndegjojse dhe paketimin e tij te shitjes me verzionin me te ri te androidit per meshum informata kontakto ne nr poshte dhe viber +37744124812
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim