IPHONE 4 , 32 GB SHITET URGJENT .

Shitet nga: shpejtim 07 Pri 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Vushtrri
Shitet iphone 4 i zi 32 GB shum i mir dhe u ruajtur si dhe ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim