Iphon shum i rujtun urgjent ju mir pres

Shitet nga: shpejtim 07 Pri 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Vushtrri
shes iphonin ne gjendje shum te mir i ka 32giga dhe shum i rujtun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim