Ipod 80 gb

Shitet nga: Albion 26 Mar 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Vushtrri
Shes ipodin 80gb sepse nuk me duhet me te vjen
Edhe kabllo e rrymës dhe pc-së dhe ndegjojsat beats
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim