Nokia 1612-2 dhe 1800 te ri pa perdor

Shitet nga: xxxx 24 Jan 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR   10 EUR

Komuna: Vushtrri
- Nokiat jane me kode pa perdor qbllokohen te gjith

- Model 1616-2 dhe 1800

+38649310964 (Viber, Whats app)

- Mundesi ndrrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim