Telefon Nokia

Shitet nga: Baki 20 Shk 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhuesi: Nokia
Modeli: 225
Nokia Telefoni posedon erkranin kolor, driten siper apo bateri per ME bo drit, si dhe adapterin. Ndrrim i mundshem dergo Ofert viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim