OSHT SHITUR FLM

Shitet nga: Ardian 08 Mar 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Vushtrri
Shes IPHONE 4 FULL UNLOCK I Posa ardhur nga SUEDIA
IPHONI Eshte ne gjendje shum te Mir te gjitha I punojn DHE eshte shum I ruajtur
per ma shum inf. na kontaktoni ne 044-197-319 ose ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim