Samsung Galaxy S-3. -- U SHIT

Shitet nga: Genti 10 Mar 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Vushtrri
Samsung Galaxy S-3 eshte ne gjendje jo te rregullt ( pllaken e ka te demtuar ) , pjeset e tjera jan ne gjendie shume te mir, si : ekrani , ka 2 kamera( para dhe mbrapa ) , telefonin mund ta shes edhe per pjes ose ndrrim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim