Samsung edhe Nokin

Shitet nga: Dini 27 Mar 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Vushtrri
Shes samsungun ne qendje te rregullt dhe nokia wifi dyve i punon defekt skan jan dyt qendje te mir ndrim boj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim