Samsung s4

Shitet nga: petrit 25 Pri 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Vushtrri
shes samsung s4 i9505 ne gjendje shum te mir dhe me kapak mrapa nga lekura jo pllastik. me te vjen edhe rrethi i aluminit ne vleft te 10 euro mundsi ndrimi me iphone 5 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim