Shes 3 iPhone 4S,1 iPhone 4 dhe Samsung Galaxy S..

Shitet nga: iPhone 25 Shk 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Vushtrri
Shes 3 iPhone 4S tardhur nga Zvicrra ngjendje shum tmir dhe trujtun

iPhonat jon tgjith full unlocked

1 iPhone 4S i bardh - 145 Euro

iPhone 4 i zi 8gb = 100 Euro

1 Samsung Galaxy S3 Mini 16gb i zi full unlock - 90 Euro

Nese i merni 3 iPhone 4S-at - 420 Euro 3t
.......................................................................................................................................
Per Informata ma t hollsishme kontaktoni ne kta 2 Nr e telefonit

Tel 045 213 462 &
044 732 180
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim