Sony xperia Z1

Shitet nga: arsim gubetini 12 Krr 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR   430 EUR

Komuna: Vushtrri
shes sony xperia Z1 i ardhur nga gjermania telefoni osht i ri i pa perdorun telefoni eshte rezistent ndaj ujt osht i zi siq po shifet edhe ne foto telefoni posedon te gjitha paisjet e veta me gjith ndegjojse dhe me kllap te vetin eshet i mbuluar me protektor

posedon cameren 20.7 mgp

ram memory i ka 16gb

2 G ram
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim