Tablet Nextbook 8 ----Extra lire---- Ndrrime n..

Shitet nga: Nextbook 30 Pri 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 EUR

Komuna: Vushtrri
Shes Tabletin Nextbook 8 i ardhur nga jasht i perdorur pak por shum i rujtun i ri ne kuti me adapter ka ardh dhe usb cable edhe me nje folje .

Mund te me kontaktoni ne Viber ne ket numer: +38649862586

Android: v4.2.2
Processor: 1.6 GHz, Quad core, Rockchip 3188
Graphics: Mali-400 MP4
Ram: 1 GB DDR3
Internal Memory: 8GB
Expandable Memory: up to 64GB
Screen Size: 7.85 Inch
Screen Resolution: 768 x 1024 pixels
Main Camera: 2.0 MP
Front Camera:0.3 MP
Battery Capacity :4000 mAH, Li-ion
Wi-Fi: Yes, Wi-Fi 802.11, b/g/n, Mobile Hotspot
Bluetooth: Yes
USB Connectivity: Yes, USB Port, USB On-The-Go, microUSB


Pres blers serioz . Ndrrime nuk boj .
Arsyeja pse e shes osht se kam telefonin edhe nuk e perdori.\
ipad, apple, tablet, pc, iphone 4, 4s, 3g, 3gs, galaxy, android, windows, note, nokia, lumia, n8, n9, samsung, sonyericsson, lg, xperia, arc, sony, blackberry, acer..
ipad, apple, tablet, pc, iphone 4, 4s, 3g, 3gs, galaxy, android, windows, note, nokia, lumia, n8, n9, samsung, sonyericsson, lg, xperia, arc, sony, blackberry, htc, one s, one x, nexus, s1, s2, s3, s4, omnia, bold, laptop, tab, acer, aspire, logitech, mouse, computer, digjital, kamera, sony, panasonic, ultra, toshiba, x10, lenovo, compaq, asus,


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim