Telefon

Shitet nga: Alban 09 Shk 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Telefoni im eshte 1 muaj i perdorur pa asnje grithe eshte i ardhur nga gjermania i blere ne dugoj te Lg-se pra i blere me kontrate. Telefoni eshte Lg eshte shume pak i perdorur ka mundesin per Sd karte dhe version me dy kartela. Jam i interesuar me ndru telefonin tim me ndonje telefon me te mire se ky,normal shtoj pare.Me dergoni llojin e telefonit, ne email dhe kontaktohemi me gjeresisht.Note3,Samsung,Iphone apo qfare do lloj telefoni qe keni.Per telefonin tim garantoj se nuk e ka as me te voglin problem.

Telefoni pra ka 2 fotrolla,3 folija,ndegjojset.adapterin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim