iPhone 4 16GB

Shitet nga: Albani 19 Shk 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Vushtrri
Shes iphone 4 16GB , 120euro qmimi fiks, eshte ne gjendje te rregullt arsyeja qe e shes eshte se dua te marr nje galaxy s3, ndrroj dhe me galaxy s3 , iphone nuk ka asnje defekt kshtu qe pres bleres serioz mund te kontaktoni ne 049 892 159 ose ne whatsapp ose viber +386 49 892 159.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim