iPhone 5

Shitet nga: nassi 25 Mar 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

243 EUR

Komuna: Vushtrri
ne gjendje shum te mir dhe gjdo gjee okk full unlock
baterin e man mir
ne VIBEr 045-33--99-70
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim