iPhone 5s she iPhone 4s

Shitet nga: nebi 11 Pri 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Vushtrri
Shiten iphone 5s dhe iphone 4s, 5s gold full unlock shume i ruajtun per momentin nuk posedojm foto,
4s i bardhe full unlock shume i ruajtun mund ti shihni edhe fotot, te dy jane 16gb dhe punojn perfekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim