UNIKONZUM-PETROLNavigacion per golf 4 dhe Golf 5

Shitet nga: berat 03 Mar 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : GPS pajisje
Navigacion per golf 4 dhe 5 ka dvd gjipies perfshin te gjitha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim