VW MFD 2 DVD Navi Navigation Passat Caddy Touran G

Shitet nga: Navigacion vw 13 Tet 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : GPS pajisje
Shitet radio,navigacion per vw viti 2007,2008 radio eshte origjinale,navigacioni punon me cd,mund te lidhet shanzher cd,posedon cd per navigacion dhe kodin e tij,vendoset ne golf,passat,caddy,tiguan.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim