- Fellne per Golf 4 , Bora etj.

Shitet nga: ardian 11 Mar 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
- FELLNET JANE SHUME TE RUAJTURA -
- 225/40/ R18 me goma te reja -
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim