2 goma te veres CONTINENTAL 205/55 R16 H

Shitet nga: goma 01 Nën 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   100 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 2 goma te veres Continental 205/55 R 16 H,
Te perdorura.
40 euro/goma.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim