Bandash 20 dhe 16 ekstra lir

Shitet nga: Menda 07 Mar 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kemi bandash 20 me sigures dhe pa sigures . Si dhe 16 me sigures dhe pa sigures dhe kemi disa loje te tjer te bandashave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim