Bandash me siguresa dhe pa siguresa

Shitet nga: Menda 07 Mar 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandash 16 me sigures
Dhe pasigures
Shes dhe 20 me sigures
Dhe kemi llojt te tjer te bandashave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim