Fellne 17 bashk me goma QMIMI I DISKUTUESHEM

Shitet nga: Fellne 26 Mar 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne 17 bashk me goma , ne gjendje te mir .

Qmimi 180 Euro per 4 ( I DISKUTUESHEM )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim