Fellne

Shitet nga: Fellne 13 Pri 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 17-she per VW dhe Audi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim