Guma 14.00-24

Shitet nga: Menda 23 Maj 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Guma 14.00-24 shum lir fort te mira si dhe kemi 11-24
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim