Urgjent shiten gumat me qmim volitshum Guma per..

Shitet nga: Menda 23 Maj 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes kto guma te gjipave m+s .
Dhe per rama si dhe per pirunar
-235-65-17 dhe
-235-70-16 dhe
-215-65-16 dhe
-7.50-16 C dhe
-6.50-10 dhe
6.00-9 dhe
205-55-16 dhe te tjera.
Shiten me qmim te volitshum. 045825327 si dhe. 045910568 per me shum ne tel.
si edhe shum tjera lloje po ashtu edhe bandasha
po kemi edhe guma kamjonav edhe bagerav
20
19
16
15
14 etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim