fellnet

Shitet nga: Syl 30 Mar 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jon 4bandasha me goma Tel 049 235 067 + viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim