2 goma 195<50 >15R 85h

Shitet nga: osmon 13 Pri 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 goma 195<50 >15R 85h qmimi 35
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim