2 goma shum te mira shum lir

Shitet nga: Rr 18 Nën 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy goma 195 55 R15
FULDA
Qmimi 25 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim