4 Fellne

Shitet nga: Faton 03 Jan 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 Fellne r15 me guma t veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim