4 Goma 255/35/20 T'veres

Shitet nga: Ekrem 09 Nën 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

385 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 gomA 255/35/20 t veres
044381618
+37745650220
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim