4 Gomat e Verës

Shitet nga: Fatoni 28 Shk 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 Gomat e Verës MICHELIN 205/55 R16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim