4 goma me bandasha me C

Shitet nga: Valmir 19 Dhj 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   230 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan shum te mira per kombi t4 m+s me c
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim