4 goma te veres meshellin

Shitet nga: ridvan 06 Pri 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Urgjent shiten 4 goma te veres per golf 4,e5 e 6 bora etj 205 55 16 gomat jan nga gjermanija meshellin flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim