ALUFELNE ME GOMA TE REJA PER BMW MERCEDES PASAT ..

Shitet nga: Rrahman 10 Pri 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Alufelne me goma te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim