Alufelge

Shitet nga: Burim 02 Dhj 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten alufelge per bmw 3er
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim