Auto Fellne 'EDI'

Shitet nga: Auto Fellne 'EDI' 21 Shk 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne per mercedes ML 22 coll me goma tmira
+37745522622
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim