Auto Fellne 'EDI'

Shitet nga: Auto Fellne 'EDI' 21 Shk 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne per mercedes 19 coll orgjinal me vule tmercedesit
+37745522622
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim