Autogen

Shitet nga: Autogen 05 Pri 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Autogen me 4 Boca
Gjendja e mir
400 euro
Ma lir mos thirr flm shum
044 197 947
044 822 707
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim