Autolarje karsher

Shitet nga: Edon 24 Mar 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Autolarje karsher 130 bar sapo ardhur nga gjermania komplet me pistolen ceve 12meter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim