BMW X5-X6 FELLNE&GOMA!!!

Shitet nga: BMW X5 17 Maj 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 24 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES FELLNET ME GOMA PER BMW X5-X6
315/35/20
275/40/20

KONTAKT!!!!!!!!!
+38349635000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim