Bandash15 Per Golff 4

Shitet nga: Avdulla Azemi 17 Jan 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandash15 per golff 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim