Bandasha

Shitet nga: Cima 28 Mar 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 bandash te Mercedesit . Bandashat I kanë krejt shrafat si dhe 4 rrotkapne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim