Bandasha 14 me 5 vrima viti I prodhimit 2011

Shitet nga: sherif 06 Dhj 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandashat 14me 5 vrima jan model i ri te sapo ardhur nga gjermanija ose nderroj me goma te dimrit 75/70-14 qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim