FELLNE. R17. ME GOMA

Shitet nga: fellne 01 Shk 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne r17 me goma te mira
per mercedes bmw passat golf ..... 4 fellne
fellnet jan shum te ruajtura per ma shum kontakto ne ket nr 044262842
qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim